Druga edycja konkursu
Przekonaj 5 znajomych, żeby założyli konta w specjalnym sklepie dla znajomych i zyskaj voucher na 200 zł. *Konkurs trwa do 10 lipca
Zaproś znajomych

Warunki

Powiedz znajomym, że mamy super ofertę pracowniczą i oni też mogą z niej skorzystać (specjalny sklep Friends&Family dla znajomych, ale ta sama oferta pracownicza). Zaproś tylu znajomych ilu tylko chcesz. Na podane przez Ciebie adresy email znajomi otrzymają “wejściówki” do sklepu Friends&Family. 5 Twoich znajomych musi się zarejestrować w sklepie Friends&Family do 10 lipca 2024. Liczą się rejestracje od początku istnienia sklepu, tj. od 8 maja 2024 roku.
-
Jeśli już 5 znajomych zaproszonych przez Ciebie utworzyło konta w sklepie Family&Friends - już zdobyłeś nagrodę. Jeśli 3 znajomych zaproszonych przez Ciebie utworzyło konta w sklepie Family&Friends - brakuje Ci tylko 2 i zdobędziesz nagrodę. Jeśli wygrałeś kupon w pierwszej edycji konkursu - nie możesz otrzymać vouchera w drugiej edycji. Każdy zdobywa maksymalnie jedną nagrodę w obu edycjach łącznie.

Nagroda

Nagrodą jest voucher na zakupy w sklepie pracowniczym epp.whirlpool.pl o wartości 200 zł ważny do końca 2024 roku. Oznacza to, że będziesz mógł obniżyć cenę dowolnego produktu o dodatkowe 200 zł jeśli kupisz go do 31 grudnia 2024 roku.

Rozstrzygnięcie i przekazanie nagród

Druga edycja konkursu trwa do 10 lipca. Vouchery zostaną rozdystrybuowane do 17 lipca, wraz z instrukcją jak z nich skorzystać. Łączna pula voucherów w drugiej edycji konkursu to 200 sztuk.

W przypadku jeśli voucherów nie wystarczy dla wszystkich spełniających warunki konkursu - kupony otrzyma 200 osób, których znajomi utworzą najwięcej kont z zapisem na newsletter na ff.whirlpool.pl